Телевізор Ergo 40GFS5500
Фото 8
Ergo 40GFS5500
Екран:40 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове
Наявність функції NeoVision покращує зображення телевізора на процесорному рівні.
Всі характеристики
Характеристики 40GFS5500
Колір
Розмір діагоналі40 "
Операційна системаAndroid TV 11
Дисплей
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Яскравість220 кд/м²
Статична контрастність5 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.0
керування голосом
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність47 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)904х563x180 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)904х516x80 мм
Вага5.3 кг / з підставкою /
Офіційний сайтergo-ua.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Купити Ergo 40GFS5500
Телевізор 40 дюймів смарт на Андроїд — Ergo LED Full HD 40" (40GFS5500)
Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись