Телевізор Ergo 24GHS5500
Фото 7
Ergo 24GHS5500
Екран:24 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове
Наявність функції NeoVision покращує зображення телевізора на процесорному рівні.
Екран телевізора простягається по діагоналі на 24 дюйми і має роздільну здатність 1366х768 пікселів. Якість зображення на дисплеї можна охарактеризувати як пристойне. Так само є звучання бортових динаміків формату 2 х 2 Вт. Ergo 24GHS5500 оснащується мультиформатним цифровим тюнером з підтримкою поширених мовних стандартів DVB-T2, DVB-C та DVB-S/S2. Корпус ТБ допускається розміщувати на будь-якій рівній поверхні або підвішувати на стіну, для чого знадобиться обзавестися кронштейном VESA в розмірі 200х200 мм.
Всі характеристики
Характеристики 24GHS5500
Колір
Розмір діагоналі24 "
Операційна системаAndroid TV 11
Дисплей
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Яскравість200 кд/м²
Статична контрастність3 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку4 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.0
керування голосом
Роз'єми
HDMI2 шт.
ВходиUSB-A
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність21 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ШхВхГ)553х370x144 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)553x333x86 мм
Вага2.4 кг / з підставкою /
Офіційний сайтergo-ua.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Купити Ergo 24GHS5500
Усі ціни 70 →
Телевізор Ergo 24GHS5500
Телевізор Ergo 24GHS5500 / Ergo / 24" / HD ready (1366x768) / LCD (LED) / 60 Гц / Android TV / АЛ-00002173