Телевізор Ergo 55MQ90PRO
Фото 8
Ergo 55MQ90PRO
55 "65 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, Mini LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Вбудований саундбар та сабвуфер.
Всі характеристики
Характеристики 55MQ90PRO
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED / VA /
Тип підсвічуванняMini LED
Покриття екранаматове
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Яскравість600 кд/м²
Статична контрастність5 000:1
Підтримка HDRHDR10+, Dolby Vision
Покращення яскравості / контрастності / AI Super Contrast /
Покращення кольору / AI Super Color /
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку50 Вт
Сабвуфер
АудіодекодериDolby Atmos
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi
Miracast
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять2 ГБ
Вбудована пам'ять16 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність110 Вт / 160 Вт максимальна /
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)1233x757x254 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1233x722x88 мм
Вага15.1 кг / з підставкою /
Офіційний сайтergo-ua.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Купити Ergo 55MQ90PRO
Усі ціни 9 →
Телевізор ERGO 55MQ90PRO
Офіційний партнер Ergo
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Ergo 55MQ90PRO
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Телевізор Ergo 55MQ90PRO
Тип: QLED-телевизоры / Комунікації: WiFi, Miracast, Bluetooth, AirPlay / Оснащення: Smart TV / TV-тюнер: DVB-T2, DVB-S2, DVB-... щеS, DVB-C / Вихід в інтернет: Ethenet / Wi-Fi / Bluetooth / Екран: 55 " 3840x2160 (4K) / Тюнер: DVB C/T2/S/S2 / Потужність звуку: 50 Вт / Операційна система: Google TV / Роз'єми: USB, HDMI, Ethernet / Місце розташування: В спальню / Клас енергоспоживання: A+ / Оптимальна відстань до глядача: 420 см
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Телевізор Ergo 55MQ90PRO