Комутатор Ewind EW-S1906CF-AP
![]() |
Ewind EW-S1906CF-AP |
|
|
Режими збільшеної дальності передавання, ізоляції портів 1 – 4, автоматичного відновлення PoE для портів 1 – 4. Захист за стандартом IP30.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ewind EW-S1906CF-AP
Усі ціни 15 →Ewind Ewind EW-S1906CF-AP POE Комутатор 6 портів некерований | 1 499 грн. | ![]() |
| 1 863 грн. |
| 1 635 грн. |
Комутатор POE Ewind EW-S1906CF-AP | 1 561 грн. |
Комутатор мережевий Ewind EW-S1906CF-AP POE | 1 516 грн. | ![]() |
ще 10 пропозицій
Модификації Ewind EW-S1906CF-AP
| Ціни на Ewind EW-S1906CF-AP |
|---|---|---|---|---|
| Ewind EW-S1906CF-AP | від 1 349 грн. | 15 пропозицій | ||
| Ewind EW-S1910G-AP | від 2 599 грн. | 16 пропозицій | ||
| Ewind EW-S1910CF-AP | від 1 939 грн. | 19 пропозицій | ||
| Ewind EW-S1910CG-AP | від 3 299 грн. | 8 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →