Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Falken

Літня шина Falken e.Ziex 165/65 R15 85H

Фото - Шини Falken e.Ziex 165/65 R15 85H
Відео 1Фото 5
Виберіть розмір шин
Falken e.Ziex 165/65 R15 85H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
165 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
85
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
falkentyre.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.

Купити Falken e.Ziex 165/65 R15 85H

Falken e.Ziex 165/65 R15 85H

Бренд - Falken;Тип авто - Легковий;Сезон - Літні;Ширина - 165;Профіль - 65;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 85;Індекс швидкості - H;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 312 грн.

Falken e.Ziex (165/65R15 85H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 363 грн.

Falken e.Ziex 165/65 R15 85H XL 357279

Falken e.Ziex 165/65 R15 85H XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 333 грн.

Літня шина Falken e.Ziex 165/65 R15 85H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 631 грн.

Динаміка цін на Falken e.Ziex 165/65 R15 85H

Відеоогляди