Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Falken

Всесезонна шина Falken WildPeak R/T01 285/70 R17 121Q

Фото - Шини Falken WildPeak R/T01 285/70 R17 121Q
Відео 19Фото 29
Виберіть розмір шин
Falken WildPeak R/T01 285/70 R17 121Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
285 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
121
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
falkentyre.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.

Купити Falken WildPeak R/T01 285/70 R17 121Q

Falken Wildpeak R/T RT01 285/70 R17 121/118Q

Бренд - Falken;Сезон - Літні;Профіль - 70;Діаметр - 17;Тип авто - Позашляховик;Індекс навантаження - 121;Індекс швидкості - Q... ще;Ширина - 285;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
14 392 грн.

Falken Wildpeak R/T 01 (285/70R17 121Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
11 932 грн.

Falken Wildpeak RT01 285/70 R17 121Q 356982

Falken Wildpeak RT01 285/70 R17 121Q
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 542 грн.

Falken Falken Wildpeak R/T RT01 285/70 R17 121/118Q

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
11 437 грн.

Літня шина Falken Wildpeak R/T RT01 285/70 R17 121/118Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 777 грн.

Динаміка цін на Falken WildPeak R/T01 285/70 R17 121Q

Відеоогляди