Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Друк і поліграфія   /   Ламінатори   /   Fellowes

Ламінатор Fellowes Spectra A4

Фото - Ламінатор Fellowes Spectra A4
Відео 3Фото 3
Fellowes Spectra A4
Тип
пакетний
Швидкість ламінування
300 мм/хв
Мін. товщина плівки
80 мкм
Макс. товщина плівки
125 мкм
Макс. товщина матеріалу
0.4 мм
Формат
А4
Кількість валів
2
Тип ламінування
гаряча
Час нагріву
4 хв
Функції та можливості
розжим валів
ламінування фотографій
Габарити
370x162x78 мм
Вага
1.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.

Купити Fellowes Spectra A4

Усі ціни 31 →

Ламінатор Fellowes Spectra А4 (f.L5737801) f.L5737801

Spectra A4 – універсальний ламінатор початкового рівня для малого або домашнього офісу приходить на заміну класичної моделі M... щеars. Ламінатор Spectra А4 дозволяє надійно заламінувати документи, презентаційні та рекламні матеріали, фотографії, грамоти, малюнки, листівки, візитки, інструкції і багато іншого. Ламінатор Spectra А4 відрізняється сучасним компактним корпусом і призначений для роботи з плівками товщиною до 125 мкм. Застосовувані технології запатентовані Fellowes: Jam Free механізм ClearPath забезпечує 100% роботу без застрягання документів при використанні витратних матеріалів Fellowes. Auto-Shut OFF - автоматичне відключення ламінатора після простою.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 323 грн.

Ламінатор Fellowes Spectra A4 (f.L5737801) f.L5737801

Тип - конвертний, Призначення - для дому, Формат - A4, максимальна ширина ламінування - 320 мм, максимальна товщина ламінуван... щеня - 1 мм, швидкість ламінування - 300 мм/хв, метод нагрівання - гарячі вали, 78 x 470 x 162 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Ламінатор Fellowes Spectra A4 (f.L5737801) f.L5737801

+ 164 балів ITbox, Тип - конвертний, Призначення - для дому, Формат - A4, максимальна ширина ламінування - 320 мм, максимальн... щеа товщина ламінування - 1 мм, швидкість ламінування - 300 мм/хв, метод нагрівання - гарячі вали, 78 x 470 x 162 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Конвертний ламінатор Fellowes Spectra A4+ (5737801)

Конвертний ламинатор Fellowes Spectra A4+ (5737801) — компактний пристрій для гарячого ламінування форматів до A4 з входом 23... ще0 мм, що підходить для документів, фото та навчальних матеріалів; нагрівається близько 4 хвилин, працює зі швидкістю до 30 см/хв і підтримує плівки до 125 мкм, стартовий набір 10 плівок A4 (80 мкм) дозволяє почати роботу відразу; має плавну подачу з механізмом запобігання застряганню та функцію вивільнення для легкого витягання матеріалів; інтуїтивне керування та компактні габарити забезпечують зручне розташування на робочому столі, підходить для дому, фрилансу, навчання та невеликого офісу.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 929 грн.

Fellowes Spectra A4 (57378) (f.L5737801)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 613 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Fellowes Spectra A4

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди