Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Firestone

Всесезонна шина Firestone Multiseason Gen02 195/55 R15 89V

Фото - Шини Firestone Multiseason Gen02 195/55 R15 89V
Відео 1Фото 3
Виберіть розмір шин
Firestone Multiseason Gen02 195/55 R15 89V
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
89
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
firestone.eu
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.

Купити Firestone Multiseason Gen02 195/55 R15 89V

Firestone Multiseason 2 195/55 R15 89V

Бренд - Firestone;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Легковий;Ширина - 195;Профіль - 55;Діаметр - 15;Індекс навантаження - 89;Інде... щекс швидкості - V;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 550 грн.

Firestone Firestone Multiseason Gen 02 195/55 R15 89V XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
5 183 грн.

Firestone MultiSeason 2 195/55 R15 89V XL 16765

Firestone MultiSeason 2 195/55 R15 89V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 896 грн.

Firestone Multiseason Gen 2 (195/55R15 89V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 976 грн.

Всесезонна шина Firestone Multiseason 2 195/55 R15 89V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 883 грн.

Динаміка цін на Firestone Multiseason Gen02 195/55 R15 89V

Відеоогляди