Литий диск Zorat 356 6,5x15/4x100 ET38 DIA67,1
від 3 350 до 3 690 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 356 8
Характеристики
Zorat 356 6,5x15/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 356 6,5x15/4x100 ET38 DIA67,1
Zorat Wheels 356 6.5x15 4x100/114.3 ET38 DIA67.1 BP | 3 560 грн. |
Zorat Wheels 356 6.5x15 4x100 ET38 DIA67.1 BP | 3 690 грн. |
Zorat Wheels 356 6.5x15 4x100 ET38 DIA67.1 SP | 3 350 грн. |
Закрити
Схожі