Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   FLO

Заглибний насос FLO 79790

Фото - Заглибний насос FLO 79790
FLO 79790
поплавковий вимикач
Основне
Призначеннябрудна вода
Характеристики
Макс. продуктивність14000 л/год
Макс. напір7.5 м
Мін. рівень рідини70 мм
Макс. глибина занурення7 м
Максимальний розмір частинок16 мм
Макс. t рідини35 °С
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1", 1 1/4" та 1 1/2"
Двигун
Потужність750 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Клас захисту (IP)X8
Країна походження брендуПольща
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Габарити135x310 мм
Вага4.2 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити FLO 79790

Усі ціни 9 →

Занурювальний дренажний насос Flo 79790

Занурювальний дренажний насос Flo 79790 — це високопродуктивний пристрій для швидкого та ефективного відкачування води з різн... щеих об'єктів. Завдяки потужності 750 Вт і максимальному дебіту 14 000 дм³/год він легко справляється з очищенням басейнів, підвалів, ставків та інших водойм. Надійна конструкція з нержавіючої сталі забезпечує високу стійкість до корозії, що підвищує довговічність пристрою. Насос обладнаний автоматичним плаваючим вимикачем для безпечної та зручної роботи, реагуючи на рівень води та автоматично вмикаючись або вимикаючись. Максимальна висота підйому становить 7,5 метра, а глибина занурення — до 7 метрів, що дозволяє використовувати його у різноманітних умовах. Легкий вагою 4,2 кг і комплектується 10-метровим гумовим кабелем, що забезпечує гнучкість у застосуванні. Максимальний діаметр забруднень, що пропускає насос, — 16 мм, що робить його універсальним для різних типів води. Flo 79790 ідеально підходить для домашнього та господарського використання, забезпечуючи високу продуктивність та зручність у роботі.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 646 грн.

Насос для брудної води Flo мережевий 750 Вт (79790)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 149 грн.

Насос занурювальний FLO 79790

- Живлення Від мережі (230 В) - Частота 50 Гц - Потужність 750 Вт - Максимальна температура рідини 3... ще5°C - Максимальний розмір часток у воді 16 мм - Продуктивність 14000 л/год - Діаметр водопроводу G1, G1-1/4, G1-1/2 (1", 1-1/4", 1-1/2") - Максимальна глибина занурення 7 м - Макс. висота викиду 7,5 м - Мін. переріз вала 40х40х50 см - Матеріал корпусу нержавіюча сталь - Ступінь захисту IPX8 - Клас електроізоляції І - Довжина кабелю живлення 10 м - Діаметр насоса 135 мм - Висота 310 мм - Поплавковий вимикач так - Вага 4.2 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись

Занурювальний дренажний насос Flo 79790

Занурювальний дренажний насос Flo 79790 — потужний електричний насос для відкачування, циркуляції та аерації чистої й забрудн... щееної води в побуті, на дачі або в сільському господарстві; двигун 750 Вт забезпечує продуктивність до 14 000 дм³/год і напір до 7,5 м, а можливість занурення до 7 м і захист IPX8 дозволяють працювати в постійно вологому середовищі; корпус з нержавіючої сталі підвищує
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
2 649 грн.

Дренажний Насос Для Води 750 Вт FLO (79790)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SPEC-TOOL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 618 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на FLO 79790

Модификації FLO 79790

Ціни на FLO 79790
FLO 79790 від 2 643 грн.10 пропозицій
FLO 79791 від 2 996 грн.5 пропозицій
FLO 79792 від 2 867 грн.5 пропозицій