Ковш Forest 322065
Forest 322065 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Forest 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Forest.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Forest 322065
Все цены 7 →Ківш FoREST Resto Range конічний 1,8 л (322065) 322065 | 841 грн. |
FoREST Ківш FoREST Resto Range конічний 1,8 л (322065) 322065 | 841 грн. |
Сотейник FoREST конічний без кришки 20х6,5 см 1,8 л (322065) | 998 грн. |
Соусник конічний FoREST з нержавіючої сталі 20х6.5см/1.8 л (322065) | 1 003 грн. |
Соусник конічний Forest 20х6,5 см, 1,8 л, серія "Resto Range" (322065) | 963 грн. |
Сотейник конічний 20х6,5 см, 1,8 л FoREST (322065) | 968 грн. |
Ківш FoREST Resto Range конічний 1,8 л (322065) | 1 035 грн. |
Модификации Forest 322065
Цены на Forest 322065 |
---|---|---|---|---|
Forest 321660 | от 602 грн. | 6 предложений | ||
Forest 322065 | от 841 грн. | 7 предложений | ||
Forest 322475 | от 1 042 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →