Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Forte

Минибайк Forte Lucky WS350

Фото - Електроскутер Forte Lucky WS350
Фото 9
Forte Lucky WS350
Запас ходу:40 км
Максимальна швидкість:35 км/год
Потужність двигуна:0.48 к.с., 0.35 кВт
Максимальне навантаження:100 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, кошик на кермі, підніжка
Всі характеристики
Характеристики Lucky WS350
Основне
Типлегкий мопед
Максимальне навантаження100 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу40 км
Максимальна швидкість35 км/год
Швидкісні режими3
Колесагумові надувні безкамерні
14 "
Передні гальмабарабанний
Задні гальмабарабанний
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння / зі спинкою /
кошик на кермі
підніжка
педалі
Двигун і живлення
Потужність двигуна0.48 к.с.
Потужність двигуна0.35 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї12 Агод
Час повної зарядки8 год
Інше
Габарити145х32х104 см
Вага40 кг
Офіційний сайтforte.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Forte Lucky WS350

Усі ціни 7 →

Електроскутер FORTE LUCKY-WS350 Блакитний (145057) 145057

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
15 599 грн.

Велоскутер акумуляторний FORTE LUCKY-WS350 Сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
16 171 грн.

Електроскутер FORTE LUCKY-WS350 Червоний (145054) 145054

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Електроскутер FORTE LUCKY-WS350 Чорний (145055) 145055

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
15 999 грн.

Велоскутер акумуляторний FORTE LUCKY-WS350 Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Велоскутер акумуляторний FORTE LUCKY-WS350 Блакитний

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Велоскутер акумуляторний FORTE LUCKY-WS350 Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись