Зварювальна маска-хамелеон Forte MC-3000 (43633)
![]() |
Forte MC-3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte MC-3000
Усі ціни 7 →FORTE МС-3000 (43633) | 1 264 грн. | ![]() |
Forte 43633 | 1 070 грн. | ![]() |
| 734 грн. | ![]() |
Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633) 43633 | 1 037 грн. | ![]() |
| 1 037 грн. |
| 1 177 грн. |
Forte хамелеон МС-3000 (43633) Зварювальна маска хамелеон МС-3000 (43633) | 1 037 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →