Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   FrimeCom

ДБЖ FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА
9 Агод
LCD

Фото - ДБЖ FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА 9 Агод LCD
Фото 3
FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА
9 Агод
LCD
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею8 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги140 – 290 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1500 ВА
Номінальна вихідна потужність900 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50 Гц
Розеток з резервом4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей9 Агод
Кількість батарей2 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Рівень шуму50 дБ
Розміри (ВхШхГ)185x130x333 мм
Вага11 кг
Офіційний сайтfrimecom.com.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FrimeCom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FrimeCom.

Купити FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА
9 Агод
LCD

Усі ціни 25 →

FrimeCom FrimeCom GS-1500 LCD

Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних... щерівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 421 грн.

Джерело безперебійного живлення FrimeCom gs-1500 lcd

Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різн... щеих рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів. - Тип: резервний (Off-Line) - Потужність повна (діапазон): 1001-1999 VA - Потужність повна: 1500 VA - Потужність активна (діапазон): 801-1000 Вт - Потужність
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 502 грн.

ДБЖ FrimeCom GS-1500 LCD, AVR, метал UA

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 838 грн.

Лінійно-інтерактивне Дбж FrimeCom GS-1500 Lcd

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 701 грн.

Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500 LCD

E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА
9 Агод
LCD

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації FrimeCom GS-1500 LCD

Ціни на FrimeCom GS-1500 LCD
FrimeCom GS-1000 LED 1000 ВА
7 Агод
LED
від 3 202 грн.31 пропозиція
FrimeCom GS-1200 LED 1200 ВА
7 Агод
LED
від 3 473 грн.30 пропозицій
FrimeCom GS-1500 LCD 1500 ВА
9 Агод
LCD
від 4 287 грн.26 пропозицій
FrimeCom GS-1500 LED 1500 ВА
9 Агод
LED
від 4 235 грн.36 пропозицій
FrimeCom GS-2000 LCD 2000 ВА
9 Агод
LCD
від 5 355 грн.17 пропозицій
FrimeCom GS-2000 LED 2000 ВА
9 Агод
LED
від 5 085 грн.41 пропозиція