Цепная пила Gardtech ECS 2800/405
Фото 5 |
Gardtech ECS 2800/405 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gardtech ECS 2800/405
Пила ланцюгова електрична GARDTECH ECS 2800/405 | 3 539 грн. |
Пила ланцюгова електрична GARDTECH ECS 2800/405 | 3 113 грн. |
Пила ланцюгова електрична GARDTECH ECS 2800/405 (пряме розташування мотору | 3 569 грн. |
Електропила GARDTECH ECS 2800/405 | 3 130 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →