Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   GoodGrill

Сковорода GoodGrill GR-2801 28 см

Фото - Сковорода GoodGrill GR-2801 28 см
Фото 4
GoodGrill GR-2801
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
дерево
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Дата додавання на E-Katalog
травень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoodGrill 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoodGrill.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити GoodGrill GR-2801 28 см

Усі ціни 6 →

Сковорода GOODGRILL 28 см Grey (GR-2801) GR-2801

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 399 грн.

Сковорода алюмінієва GoodGrill з антипригарним покриттям 28 см (GR-2801)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

GoodGrill GR-2801

Матеріал корпусу/Алюміній|Матеріал кришки/Скло|Кількість предметів, шт/2 (ємність+кришка)|Товщина дна, мм/4 мм|Технологія вну... щетрішнього покриття/Мармур|Форма/Кругла|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Колір внутрішнього покриття/Сірий|Бренд/GoodGrill|Матеріал ручки/Бакеліт|Товщина стінок, мм/2,5 мм|Кришка/Так|Внутрішнє покриття/Антипригарне|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Особливості/Кришка з отвором для пари, Термостійка ручка, Отвір для підвісу|Тип сковороди/Універсальна|Висота борту, см/Немає|Сумісність з побутовою технікою/З газовими плитами, З індукційними плитами, З електричними плитами|Діаметр/28 см|Колір корпусу/Сірий
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Сковорода GoodGrill алюмінієва з антипригарним покриттям 28 см (GR-2801)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Сковорода ТМ GoodGrill GR-2801 28см

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopHome З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Сковорідка GoodGrill GR-2801 з/кр

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНО WIN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на GoodGrill GR-2801 28 см

Модификації GoodGrill GR-2801

Ціни на GoodGrill GR-2801
GoodGrill GR-2401 24 смвід 1 119 грн.6 пропозицій
GoodGrill GR-2601 26 смвід 1 299 грн.4 пропозиції
GoodGrill GR-2801 28 смвід 1 399 грн.6 пропозицій