Сковорідка Edenberg EB-3350 28 см
Фото 15 |
Edenberg EB-3350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3350 28 см
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-3350 | 914 грн. |
Сковорода карбована з кришкою Edenberg 28 см EB-3350 | 918 грн. |
Сковорода карбована Edenberg 28см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-33 | 820 грн. |
Сковорода з кришкою з литого алюмінію 28 см Edenberg EB-3350 | 943 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3350 28 см | 955 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3350
Ціни на Edenberg EB-3350 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3346 20 см | від 510 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3348 24 см | від 715 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3350 28 см | від 775 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →