Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB W-AMM16008GL
![]() |
GOODRAM W-AMM16008GL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB
| Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB |
|---|---|---|---|---|
| GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB GR1333S364L9/8G | від 1 903 грн. | 40 пропозицій | ||
| GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB GR1600S364L11/8G | від 829 грн. | 63 пропозиції | ||
| GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8GB GR1600S3V64L11/8G | від 939 грн. | 53 пропозиції | ||