Оперативна пам'ять Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73DB0-YK0D0
Samsung M471B1G73DB0-YK0D0 |
|
Компактний модуль оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR3L-1600 ємністю 8 Гб. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2016 року. Від звичайних модулів SO-DIMM DDR3-1600 відрізняється можливістю експлуатації на зниженій напрузі живлення 1,35 В (подача стандартних 1,5 В також можлива). Завдяки невисокій робочій напрузі модуль практично не нагрівається і може успішно експлуатуватися в надщільних і слабо вентильованих варіантах компонування.
Може застосовуватися для нарощування об'єму оперативної пам'яті в ноутбуках, нетбуках і неттопах. Модулі такого класу так само використовуються в складі компактних систем класу miniPC. У штатному режимі гарантується безпроблемна роботи на ефективній тактовій частоті 1600 МГц з таймінгами CL11-11-11. При таких налаштуваннях модуль оперативної пам'яті Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb забезпечує пропускну здатність 12,8 Гбіт/сек, чого достатньо для побутових, офісних, мультимедійно-розважальних та ігрових систем. Можливе використання парне використання таких модулів в складі двоканальних комплектів. Виробником забезпечується максимальна сумісність з усіма підтримуючими цей тип пам'яті рішеннями Intel і AMD, в тому числі мобільними платформами C інтегрованим відеоядром.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73DB0-YK0D0
Усі ціни 9 →Модуль памяти Samsung DDR3 SODIMM 8GB (M471B1G73DB0-YK0) M471B1G73DB0-YK0 | 674 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIM DDR3 8GB 1600 MHz Samsung (M471B1G73DB0- | 753 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для ноутбука SoDIM DDR3 8GB 1600 MHz Samsung (M471B | 753 грн. |
Samsung DDR3 8GB 1600 MHz (M471B1G73DB0-YK0) m471b1g73db0-yk0 | 753 грн. |
Samsung M471B1G73DB0-YK0 | 846 грн. |
Нужно 8Гб. Выбранная модель подойдет?
Модификації Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73BH0-CH9 | від 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73EB0-YK0 | від 550 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73BH0-YK0 | від 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73DB0-YK0D0 | від 525 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73QH0-YK0 | від 550 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73BH0-CK0 | від 675 грн. | 3 пропозиції |