Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8
1 804 грн. Купити! Модуль памяти SO-DIMM 8GB/1600 DDR3 Kingston (KVR16S11/8WP) KVR16S11/8WPComtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Kingston KVR16S11/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
9 лютого 2022, 22:24
Hp probook 6460b #
Хочу поставить ее на этот ноутбук, подскажите подойдет?
Заранее спасибо
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | від 793 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | від 734 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | від 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | від 1 804 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | від 1 945 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | від 1 848 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо