Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G
GOODRAM GR1600S3V64L11/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G
Усі ціни 51 →GoodRAM SODIMM DDR3 8GB 1600Mhz (GR1600S3V64L11/8G) GR1600S3V64L11/8G | 699 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 8GB/1600 DDR3 1,35V GOODRAM (GR1600S3V64L11/8G) GR1 | 630 грн. |
Память для ноутбуків Goodram 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (GR1600S3V64L11/8 | 1 003 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 1,35V DDR3L GOODRAM (GR1600S3V64L11/8G) GR1600S3V64L1 | 645 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz GoodRAM (GR1600S3V64L1 | 813 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1333S364L9/8G | від 630 грн. | 46 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb W-LO16S08G | від 2 402 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S364L11/8G | від 569 грн. | 50 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x8Gb GR1600S3V64L11/8G | від 630 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →