Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PB
Hynix HMT41GS6MFR8C-PB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PB
Усі ціни 19 →Sk hynix 8 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (HMT41GS6MFR8C-PB) | 816 грн. |
Sk hynix 8 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (HMT41GS6MFR8C-PB) | 823 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR 3 8GB 1600 MHz Hynix (HMT41GS6MFR8C | 1 020 грн. |
Память SODIMM 8G DDR3 1600MHz HYNIX Org (HMT41GS6MFR8C-PB) HMT41GS6MFR8C-P | 730 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR 3 8GB 1600 MHz Hynix (HMT41GS6MFR8C | 818 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A | від 550 грн. | 11 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PB | від 730 грн. | 19 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A-PBN0 | від 876 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PBNA | від 794 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A-PBN0 | від 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6DFR8A-PBN0 | від 706 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →