Швейцарский нож Grand Way 60021
Grand Way 60021 |
|
Что такое твердость ножа HRC?Разбираемся, что означает показатель клинка HRC и как он поможет выбрать нож
Чем мультитул отличается от швейцарского ножа?Какой многофункциональный инструмент подойдет именно вам: мультитул или «швейцарец»
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Grand Way.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Grand Way 60021
Grand Way швейцарський 60021 | 256 грн. |
Нож Grand Way 60021 | 256 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 60021 | 256 грн. |
Купив дівчині в тривожну валізу, щоб лежав там і на різні випадки розрахований, в результаті на пікніки носить) Важкенький. Металевий корпус це надійно, пластикові накладки незрозуміло навіщо тут. Люфтів немає, але якість збірки не Вікторінокс. Є 8 функцій, з них використовується тільки 2 (ніж і штопор). Сталь клинка така, що довго заточку не трмає, але і гостриться швидко, тому ніж вимагає постійного догляду. Для руки розмір зручний щоб відкорковувати пляшки, довжини клинка вистачає щоб комфортно нарізати фрукти, сир, ковбасу. Для проколів помідорки не годиться. Пилкою не довелося пиляти, але заводська заточка є, пару гілок точно відпиляє. Китайський дешевий швецарець. Враховуючи досвід, для дівчини щось менш масивне і наворочене варто розглядати + металевий корпус
+ швейцарець + не іржавіє - не висока твердість клинка (сталь 420)
- дуже туго відкриваються деякі предмети, викрутку пальцями взагалі нереально дістати Денис Діоніс: пользуюсь Grand Way 60021 более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →