Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Кишені для накопичувачів   /   Grand-X

Кишеня для накопичувача Grand-X HDC-25

Фото - Кишеня для накопичувача Grand-X HDC-25
Фото 3
Grand-X HDC-25
Колір
Тип
внутрішній
Призначення
для ноутбука
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Матеріал
метал
Офіційний сайт
grand-x.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand-X 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand-X.

Купити Grand-X HDC-25

Усі ціни 16 →

Grand-X HDC-25

Адаптер для підключення HDD 2.5" у відсік приводу ноутбука, SATA/mSATA (HDC-25). Адаптер призначений для підключення другого... щежорсткого диска (наприклад SSD) ноутбук замість привода CD/DVD/Blue Ray. Сумісність: Адаптер для підключення другого HDD 2.5" у відсік приводу ноутбука SATA/mSATA сумісний з ноутбуками, відсік приводу у яких має висоту 12,7 мм і підключається по інтерфейсу SATA.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
276 грн.

Кишеня-адаптер GRAND-X SATA/SATA3 (HDC-25) HDC-25

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
387 грн.

Фрейм-перехідник Grand-X HDD 2.5'' to notebook 12.7 mm ODD SATA/mSATA HDC-25 (HDC-25)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
575 грн.

Адаптер подключения Grand-X HDD 2.5`` в отсек привода ноутбука SATA/mSATA (HDC-25)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
285 грн.

Grand-X Адаптер HDD Grand-X 2.5" SATA/SATA3 12.7 мм (HDC-25/TITH5A)

Адаптер HDD Grand-X 2.5" SATA/SATA3 12.7 мм (HDC-25/TITH5A)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
320 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Grand-X HDC-25

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна