Кишеня для накопичувача Grand-X HDC-27
Grand-X HDC-27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand-X HDC-27
Усі ціни 13 →Фрейм-переходник Grand-X HDD 2.5" to notebook ODD SATA3 (HDC-27) HDC-27 | 503 грн. |
Фрейм-перехідник Grand-X HDD 2.5'' to notebook 12.7 mm ODD SATA3 (HDC-27) | 492 грн. |
Grand-X Фрейм-перехідник Grand-X HDD 2.5'' to notebook 12.7 mm ODD SATA3 ( | 492 грн. |
Grand-X HDD 2.5'' to notebook 12.7 mm ODD SATA3 (HDC-27) HDC-27 | 492 грн. |
Grand-X HDC27 HDC-27 | 489 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →