Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Grenlander

Всесезонна шина Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q

Фото - Шини Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q
Фото 7
Виберіть розмір шин
Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q
245/75 R16
111
Q
245/75 R16
120
Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
245 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
111
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grenlander 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grenlander.

Купити Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q

Усі ціни 18 →

Grenlander CONQUEWIND R/T 245/75 R16 111Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 332 грн.

Grenlander Conquewind R/T (245/75R16 111Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 543 грн.

Шина Grenlander CONQUEWIND R/T 245/75 R16 111Q

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 122 грн.

Grenlander Conquewind R/T (245/75R16 111Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 244 грн.

Всесезонна шина GRENLANDER CONQUEWIND R/T 245/75R16 111Q XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 111/1090 * Индекс скорости: Q * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонн... щеые шины * Ширина шини: 245 * Країна виробництва: Китай * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 245/70R16 * Тип авто: Внедорожник * Додаткові маркування: XL * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Autotema.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 638 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q

Ціни на Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q
Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 111Q від 4 122 грн.18 пропозицій
Grenlander Conquewind R/T 245/75 R16 120Q від 4 435 грн.22 пропозиції