Измельчитель садовый GTM DS2500/40
Видео 1Фото 5 |
GTM DS2500/40 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить GTM DS2500/40
Все цены 8 →Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40) | 6 641 грн. |
Садовий подрібнювач електричний GTM DS2500/40 83299 | 5 999 грн. |
Подрібнювач садовий GTM DS2500/40 (83299) | 6 479 грн. |
GTM GTM DS2500/40 | 6 642 грн. |
Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм 83299 | 6 642 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →