Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   GUESS

Павербанк GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000

Фото - Павербанк GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000
Фото 7
GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000
3000 мАгод5000 мАгод
Колір
Ємність батареї3000 мАгод
11 Вт*год
Реальна ємність1887 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GUESS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GUESS.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000

Зовнішній акумулятор (павербанк) Guess GUPBM3ALGSGK 3000mAh Black

Зовнішній акумулятор (павербанк) Guess GUPBM3ALGSGK 3000mAh Black — компактний і стильний портативний зарядний пристрій у металевому корпусі з великим золотавим логотипом, що поєднує естетику та практичність; ємність 3000 mAh забезпечує підживлення смартфона в дорозі, індукційне заряджання до 5W сумісне з Qi і MagSafe, а порт USB-C (вхід 5V⎓2.0A, в... щеихід 5V⎓2.4A) і додатковий USB-A дають можливість проводового підключення; легкі габарити (83×60×14 мм) і вага близько 150 г роблять пристрій зручним для носіння у кишені або сумці; LED-індикація показує рівень заряду та режим роботи; алюмінієвий корпус із водовідштовхувальним покриттям приємний на дотик і витримує повсякденне використання; вбудовані системи захисту від перегріву, короткого замикання та перенапруги забезпечують безпечну експлуатацію; ідеальний вибір як елегантний аксесуар для щоденної підзарядки мобільних пристроїв.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 732 грн.

Портативний зарядний пристрій Guess Metal Script Logo 3000mAh 5W Black with MagSafe (GUPBM3ALGSGK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 669 грн.

Зовнішній акумулятор (павербанк) Guess GUPBM3ALGSGD 3000mAh Gold

Зовнішній акумулятор (павербанк) Guess GUPBM3ALGSGD 3000mAh Gold — компактний і стильний портативний зарядний пристрій у міцному алюмінієвому корпусі з силіконовими вставками, ємністю 3000 mAh для підзарядки смартфона в дорозі; підтримує індукційну зарядку MagSafe і Qi потужністю до 5W для бездротового поповнення енергії, має порти USB-A і USB-C дл... щея проводового заряджання (USB-C до 2.4A), LED-індикатори стану батареї, літій-полімерну батарею, захисти від перенапруги й перегріву та компактні габарити 83×60×14 мм з вагою близько 150 г, що робить пристрій зручним для щоденного носіння; підходить для підзарядки смартфонів, бездротових навушників і інших мобільних гаджетів, сумісний із більшістю Qi-сумісних пристроїв і легко поміщається в сумці чи кишені.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 217 грн.

Портативний зарядний пристрій Guess Metal Script Logo 3000mAh 5W Gold with MagSafe (GUPBM3ALGSGD)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000

Модификації GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000

Ціни на GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000
GUESS Metal Script Logo MagSafe 3000 від 2 217 грн.4 пропозиції
GUESS Metal Script Logo MagSafe 5000 від 2 996 грн.2 пропозиції