Набор инструментов HANS TK-42
Видео 3Фото 2 |
HANS TK-42 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HANS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HANS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HANS TK-42
Все цены 6 →Набор инструмента HANS 1/2" 42ед. (TK-42) | 5 764 грн. |
Набір торцевих голівок 1/2 "8-32мм і комбінованих ключів 42 пр. (TK-42) HA | 5 756 грн. |
1/2 8-32мм 42 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів к | 5 441 грн. |
Універсальний набір інструментів Hans Tools TK-42 | 5 468 грн. |
Набір інструментів HANS TK-42 | 5 072 грн. |
Набір інструментів Hans, 42 одиниці (TK-42) 15691 | 4 800 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →