Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Hansa

Плита Hansa FCMW69329 білий

Фото - Плита Hansa FCMW69329 білий
Фото 7
Hansa FCMW69329 білий
Колір
Тип варильної поверхнігазова
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки77 л
Максимальна температура250 °C
Функціїтермостат
таймер
конвекція
електрогриль
підсвічування духовки
Кількість режимів приготування8 шт
Тип очищення внутрішньої поверхніочищення парою
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят3
Варильна поверхня
Робоча поверхняемальована
К-ть газових конфорок4 шт.
Із них турбоконфорок1 шт.
Решітки конфорокчавунні
Додатково
Газ-контрольварильної поверхні
автопідпалварильної поверхні
Автоматичне вимиканнядуховки
Дисплей
Кришкаметалева
Загальні характеристики
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ВхШхГ)85x60x60 см
Країна виробництваПольща
Офіційний сайтhansa-home.com.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.

Купити Hansa FCMW69329 білий

Усі ціни 38 →

Плита комбінована HANSA FCMW69329 58530

Офіційний партнер Hansa
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
22 949 грн.

Hansa FCMW69329 плита комбінована, Каталітичне очищення, Знімні напрямні, Турбоконфорка WOK, Міцні чавунні решітки, Деко Air

- Комбінована плита Hansa FCMW69329 поєднує газову варильну поверхню з електричною духовкою. Корпус у білому емальованому... щевиконанні забезпечує акуратний і сучасний вигляд, стійкий до подряпин і забруднень, гармонійно доповнюючи будь-який інтер'єр. Варильна поверхня з емалі оснащена чотирма газовими конфорками різної потужності, від малої для делікатного нагрівання до великої для
Xfrost.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
19 644 грн.

Газова плита Hansa FCMW69329

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
19 167 грн.

Плита комбінована Hansa FCMW69329

Автоматичний розпал у ручці Більше не потрібно обпалювати пальці, намагаючись запалити пальник сірниками або вічно несправним... щеи іскровими запальничками. Завдяки автопідпалу в ручці запалювати пальник стало дуже просто і зручно. Ви можете робити все однією рукою. Натисніть і поверніть ручку, щоб запалити пальник. Зніміть із себе напругу і зробіть роботу на кухні зручною.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

HANSA FCMW69329

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
19 115 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hansa FCMW69329 білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Hansa FCMW69329

Ціни на Hansa FCMW69329
Hansa FCMW69329 білийвід 18 750 грн.40 пропозицій
Hansa FCMX69329 нержавіюча стальвід 21 949 грн.41 пропозиція
Hansa FCMM69329 чорнийвід 16 839 грн.52 пропозиції