Циркулярна пила HECHT 1670 (HECHT1670)
![]() |
HECHT 1670 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 1670
Циркулярна пила акумуляторна HECHT 1670 HECHT1670 | 2 999 грн. |
Пила дискова акумуляторна HECHT 1670 (без АКБ та ЗП) HECHT1670 | 2 999 грн. |
Циркулярна пила акумуляторна HECHT 1670 | 2 999 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила HECHT 1670 | 3 299 грн. | ![]() |