Опрыскиватель HECHT 408
Фото 5 |
HECHT 408 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HECHT 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HECHT.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HECHT 408
Все цены 6 →Обприскувач ручний HECHT408 | 800 грн. |
Садовий обприскувач HECHT 408 (8 л) HECHT408 | 799 грн. |
Оприскувач ручний HECHT 408, об'єм 8 л | 799 грн. |
Оприскувач ручний HECHT 8.0 л 408 HECHT408 | 799 грн. |
Обприскувач ручний HECHT 408, об'єм 8 л | 799 грн. |
Оприскувач ручний HECHT 8.0 л 408 | 799 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →