Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Hertz

Автоакустика Hertz DCX 87.3

Фото - Автоакустика Hertz DCX 87.3
Відео 2
Hertz DCX 87.3
Область застосування
автомобільна
Тип
коаксіальна
Типорозмір
3.5" (8.9 см)
Кількість смуг
2
Номінальна потужність
30 Вт
Максимальна потужність
60 Вт
Частотний діапазон
130 – 21000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
92 дБ
Діаметр НЧ-динаміка
87 мм
Дата додавання на E-Katalog
липень 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hertz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hertz.

Купити Hertz DCX 87.3

Коаксіальна автоакустика Hertz DCX 87.3

Коаксіальна автоакустика Hertz DCX 87.3 — двосмугові 3,5" (8,6 см) динаміки в комплекті (2 шт.) з імпедансом 4 Ом, номінально... щею потужністю 30 Вт і піковою 60 Вт; частотний діапазон 130 Гц–21 кГц і чутливість 92 дБ гарантують чітке, насичене відтворення вокалу та верхніх частот, водночас забезпечуючи контроль басу у компактному корпусі; округла форма та стандартний монтажний розмір дозволяють легко інтегрувати акустику в салон без доопрацювань; підходить для підсилювачів середнього класу і штатних мультимедійних систем, підвищуючи деталізацію та гучність аудіосистеми.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
2 396 грн.

Коаксіальна автоакустика Hertz DCX 87.3

Коаксіальна автоакустика Hertz DCX 87.3 являє собою високоякісний двосмуговий динамік діаметром 3,5 дюйма, розроблений для за... щебезпечення чистого та насиченого звучання в автомобілі. Вона має максимальну вихідну потужність 60 Вт і номінальну 30 Вт, що дозволяє ефективно відтворювати широкий спектр частот — від 130 Гц до 21 кГц. Завдяки ефективності 92 дБ та імпедансу 4 Ом, акустика забезпечує
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 390 грн.

Автоакустика Hertz DCX 87.3

130.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
2 020 грн.

Автоакустика Hertz DCX 87.3 (08964)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VIAN Electronics З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміки в машину 8.7 см Hertz DCX 87.3 2-х смугова

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 875 грн.

Динаміка цін на Hertz DCX 87.3

Додати відгук
Відеоогляди