Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco N61 Gentle

Фото - Зарядний пристрій Hoco N61 Gentle
Фото 9
Hoco N61 Gentle
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco N61 Gentle

Усі ціни 98 →

Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger white

Мережевий зарядний пристрій Hoco N61 Gentle 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
226 грн.

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N61 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
269 грн.

Зарядний пристрій HOCO Gentle charger N61 (Type-C to Type-C set) 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (6942007644273)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
228 грн.

Зарядний пристрій HOCO N61 110-240V, PD20W+Q3.0, USB+Type-C, чорний, блістер HOCO N61B

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
260 грн.

МЗП Hoco N61 Gentle PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
235 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco N61 Gentle