Тепловентилятор Hoffson HFHT-2035
Hoffson HFHT-2035 термостатрегулировка температурытаймерповоротныйпульт ДУ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hoffson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hoffson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hoffson HFHT-2035
Все цены 22 →Hoffson Hoffson HFHT-2035 | 1 799 грн. |
Hoffson HFHT-2035 | 1 655 грн. |
HOFFSON HFHT-2035 | 1 713 грн. |
HOFFSON HFHT-2035 | 1 704 грн. |
Обігрівач Hoffson HFHT-2035 | 1 933 грн. |
eще 17 предложений
Користуюсь тепловентилятором не цього виробника, але цієї ж моделі (якщо знайдете в інтернеті QUIGG 621) Електронне керування, показує температуру приміщення і температуру яку задають з точністю до 1 градуса (так як електронне керування).
Є таймер на вимкнення 1-8годин, на жаль увімкнення немає, то би використовував нічний тариф, вимикається - якщо легенько труснути (це безпека від перевертання). Дує не сильно, не створює протягів зайвих, при цьому відповідно дує гарячим, що є приємним. Має два вентилятора (як у комп"ютері -120мм). Потужність - точно як написано, без завищених китайських кіловатів (заміряно ваттметром). Він ще й повертається, якщо увімкнути режим повороту ( на 50градусів, приблизно), цим не дає перегрівати одне місце і недогрівати інше, краще розсіює тепло і менше створює протягу, викликане потужним (2,0кВт) струменем конвекційного потоку тепла в одному місці. Є ще пульт дистанційного керування , як бонус. Дорогеньке. Сильно смердить коли витягли з коробки, ще в крамниці, але вдома значно менше (з коробки), а через 10хв. вже немає запаху, трохи Гудить(очікував менше гулу, але в порівнянні з "вілд вінд" (дешевенький, простий, спіральний "на роботі"), то цей тихий.
Відсутність таймеру увімкнення - це серйозно, як на мене, не має можливості використовувати нічний тариф. Павло Пузир: пользуюсь Hoffson HFHT-2035 менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →