Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Hopestar

Портативна колонка Hopestar H57 Mini

Фото - Портативна колонка Hopestar H57 Mini
Фото 5
Hopestar H57 Mini
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність15 Вт
Частотний діапазон80 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора3000 мАгод
Час автономної роботи6 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX6
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Hopestar H57 Mini

Усі ціни 21 →

Hopestar Акустика портативна Hopestar H57 mini 10W Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 149 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H57 mini 10W Gray

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 259 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H57 mini 10W Black IS-000000853631

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 370 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H57 mini 10W Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  E.P.E З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 390 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H57 mini 10W Blue

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Hopestar H57 Mini