Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Intex

Надувний матрац Intex 58752

Фото - Надувний матрац Intex 58752
Фото 3
Intex 58752
Колір
Тип
надувний пліт
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
120 кг
Ребра жорсткості
поперечні
Кількість повітряних камер
1
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
175x145 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Матрац рекомендований для дітей від 8 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 58752

Усі ціни 10 →

Надувний матрац вініл "Піца"(58752)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Like toys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
654 грн.

Матрац надувний пляжний Intex 58752 Піца 175x145см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Alsa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Надувний плотик Intex Pizza 58752

Маркетплейс: Rozetka.ua  Alsa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Надувний плотик Intex 58752 Піца 175145 см — яскравий матрац у вигляді шматочка піци

Маркетплейс: Rozetka.ua  Lematoys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 028 грн.

Надувний пліт Intex 58752 Піца (175x145 см) Pizza Slice Mat

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мульти Досуг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
684 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Intex 58752