Унитаз Jika Lyra Plus H8263840002421
Фото 2 |
Jika Lyra Plus H8263840002421 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Jika 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Jika.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Jika Lyra Plus H8263840002421
Все цены 9 →Унітаз підлоговий Jika Lyra Plus H8263840002421 з бачком та сидінням H8263 | 6 290 грн. |
Унітаз підлоговий JIKA Lyra Plus з бачком H8263840002421 | 4 420 грн. |
Унітаз підлоговий білий JIKA Lyra Рlus без сидіння випуск косий H826384000 | 5 751 грн. |
Унітаз-компакт JIKA Lyra Plus з бачком (H8263840002421) H8263840002421 | 4 912 грн. |
Унітаз підлоговий з кришкою JIKA Lyra Plus, білий (H8263840002421/H8933803 | 6 002 грн. |
eще 4 предложения
Модификация модели:
- арт. 2638.4 000241 — боковой подвод воды
- арт. 2638.4 000242 — нижний подвод воды
РекомендуемСравнить в таблице →