Каталог   /   Зоотовари   /   Для собак   /   Корм для собак   /   Josera

Корм для собак Josera Kids 0.9 кг

Фото - Корм для собак Josera Kids 0.9 кг
Josera Kids 900 g
Тип
сухий корм
Вага упаковки
0.9 кг
Вік
від 1.2 місяців
цуценята
молоді
Розмір собаки
середні / від 10 кг /
великі
Клас корму
суперпреміум
Загальне призначення
повсякденний
Спеціальне призначення
від ожиріння
для серця
для суглобів
для кісток
Інгредієнти
м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали
Калорійність
366 ккал/100г
Офіційний сайт
josera.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2025

Сухе повнораціонне харчування для цуценят середніх і великих порід — з 6-ти тижнів від народження і старше. У складі корму є сушений білок домашньої птиці, рис, кукурудза, буряк, висушене м'ясо новозеландського молюска. Останній компонент виступає джерелом хондроїтину і глюкозаміну — речовин для правильного розвитку і зміцнення сполучної тканини, хрящів і суглобів. Загальне здоров'я вихованця забезпечують L-карнітин (корисний для серцевого м'яза), ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 в легкозасвоюваній формі.

Вони ж покращують стан шкіри і шерсті. У Josera Kids 900 g міститься збалансоване співвідношення вітамінів, поживних мінеральних речовин і клітковини — на благо забезпечення здорового росту і високої енергетичної цінності, яка складає близько 365 ккал/100 г. Корм виготовлений без додавання пшениці, сої, цукру і молочних продуктів. Також у формулі немає синтетичних барвників, смакових добавок і консервантів. На вибір доступні фасування сухого харчування вагою 900 г, 4 кг і 15 кг.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Як обрати корм для собакПояснюємо, як вибрати відповідний корм з урахуванням віку, породи, розмірів, активності та стану здоров'я собаки.

Купити Josera Kids 0.9 кг

Усі ціни 14 →

Сухий корм для собак Josera Kids 900 г

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
230 грн.

Josera Dog Kids Сухий корм для цуценят середніх і великих порід 900 гр

Повноцінний корм цуценят середніх порід (вага дорослого собаки в межах від 11 до 25 кг) у віці до 12 місяців та цуценят велик... щеих порід собак (вага дорослого собаки від 26 до 46 кг) у віці до 20 місяців.
Zootovary.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись

Сухий корм для собак Josera Kids 900 г (4032254786344) 4032254786344

Вага упаковки - 900 г, Призначення - основне годування, зміцнення імунної системи, турбота про суглоби, Клас - суперпреміум,... щеВік - для цуценят та юніорів, Розмір породи - всі розміри, Тип упаковки - прімейд, Країна-виробник товару - Німеччина
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
270 грн.

Сухий корм для собак Josera Kids 900 г (4032254786344) 4032254786344

+ 11 балів ITbox, Вага упаковки - 900 г, Призначення - основне годування, зміцнення імунної системи, турбота про суглоби, Кла... щес - суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, Розмір породи - всі розміри, Тип упаковки - прімейд, Країна-виробник товару - Німеччина
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сухий корм для цуценят і юніорів середніх і великих порід Josera Junior Kids 0,9 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  The plus З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
271 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Josera Kids 0.9 кг

Модификації Josera Kids

Ціни на Josera Kids
Josera Kids 0.9 кгвід 229 грн.14 пропозицій
Josera Kids 3 кгвід 691 грн.4 пропозиції
Josera Kids 12.5 кгвід 2 549 грн.10 пропозицій