Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи   /   K&F CONCEPT

Штатив K&F CONCEPT KF09.157

Фото - Штатив K&F CONCEPT KF09.157
Фото 5
K&F CONCEPT KF09.157
Тип
штатив
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для відеокамер
для телефонів і екшн-камер
Мінімальна висота
48 см
Максимальна висота
190 см
Діаметр штанги
25 мм
Секцій ніжок
5
Тип голівки
кульова
Модель голівки
BH-36
Знімна площадка
Вбудований рівень
Максимальне навантаження
8 кг
Комплектується головкою
Гачок для сумки
Чохол в комплекті
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
гумові
Вага
1.3 кг
Довжина (складений)
46 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити K&F CONCEPT KF09.157

Усі ціни 7 →

Штатив з тримачем для телефона і пультом KF Concept S255A3+BH-36 (KF09.157)

Штатив K&F Concept S255A3+BH‑36 (KF09.157) – універсальний штатив з тримачем для телефона і пультом Штатив K&F Concept S2... ще55A3+BH-36 (KF09.157) — це продумана конструкція для тих, хто планує використовувати один інструмент для широкого спектра фото- і відеозавдань, поєднуючи мобільність, високу функціональність та відчутний запас по стабільності. Модель вирізняється розумним балансом між вагою і
Fotofox.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 130 грн.

K&F Concept S255A3+BH-36 (KF09.157)

Тип штатива: професійний / Максимальне навантаження: 8 кг / Максимальна висота: 190 см / Мінімальна висота: 40 см / Висота в... щескладеному стані: 46 см / Вага: 1.3 кг
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
2 200 грн.

K&F Concept S255A3+BH-36 (KF09.157)

Тип штатива: професійний / Максимальне навантаження: 8 кг / Максимальна висота: 190 см / Мінімальна висота: 40 см / Висота в... щескладеному стані: 46 см / Вага: 1.3 кг
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

K&FConcept S255A3+BH-36 (KF09.157)

ABCphoto.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 220 грн.

Штатив K&F Concept S255A3 + BH-36 (KF09.157) KF09.157

GoProkat.uaЗ нами 1 рік
(Одеса)
Поскаржитись
2 729 грн.

Штатив K&F Concept S255A3 + BH-36 (KF09.157)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VIDEOMIX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Професійний фотоштатив 190см K&F Concept S255A3+BH-36 з головою для панорамної зйомки пультом і тримачем

Маркетплейс: Rozetka.ua  Файна Знахідка З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 599 грн.