Кружка-термос Kamille 2069A 0.38 л
Видео 1Фото 8 |
Kamille 2069A 0.38 л0.48 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kamille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kamille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kamille 2069A 0.38 л
Все цены 41 →Термокружка Kamille 380мл зеленый KM-2069A | 390 грн. |
Термочашка Kamille Коричневий 380 мл з нержавіючої сталі з TPR-вставкою KM | 374 грн. |
Термокружка Kamille 380мл з нержавіючої сталі з TPR-вставкою KM-2069A | 499 грн. |
Термокружка Kamille 380мл коричневый KM-2069A | 390 грн. |
Термокружка Kamille 380мл красный KM-2069A | 390 грн. |
eще 20 предложений
1 мая 2019, 18:25
Кришка до термоса #
Доброго дня. Чи можна окремо купити таку кришку? Термос дуже класний, але впав і кришка тріснула
Видеообзоры
Модификации Kamille 2069A
Цены на Kamille 2069A |
---|---|---|---|---|
Kamille 2069A 0.38 л | от 332 грн. | 45 предложений | ||
Kamille 2067 0.48 л | от 321 грн. | 37 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →