Пылесос для окон Karcher WV 5 Premium (1.633-453.0)
Видео 6Фото 5 |
Karcher WV 5 Premium |
|
Пульверизатор с микрофиброй. Дополнительная узкая насадка.
В отличие от модели WV 5 Plus есть 2 всасывающие насадки (28 см и 17 см).
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Karcher 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Karcher.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Karcher WV 5 Premium
Все цены 24 →Пилосос для вікон Karcher WV 5 Premium Plus Home Line (1.633-461.0) WV 5 P | 3 575 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 5 Premium Plus Home Line (1.633-461.0) | 3 299 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 5 Premium (1.633-453.0) | 4 329 грн. |
Пилосос Віконний пилосос Karcher Wv 5 Premium Home Line 1.633-461.0 | 3 852 грн. |
Karcher WV 5 Premium (1.633-453.0) | 3 300 грн. |
eще 19 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Вибрали Karcher WV 5 Plus, це надійно.
З цим помічником швидкість миття вікон виросла. При чому якість виконаної роботи також виросла. За допомогою цього приладу вдалось відмити сатинове скло на міжкімнатних дверях, яке жирними руками забруднили малі діти.
Головний плюс цієї моделі - змінний акумулятор.