Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Вентилятори   /   KiCA

Вентилятор KiCA Jetfan 2S

Фото - Вентилятор KiCA Jetfan 2S
Відео 6Фото 23
KiCA Jetfan 2S
Колір
Тип
міні вентилятор
Джерело живлення
акумулятор
Механізм
осьовий
Споживана потужність
10 Вт
Функції
плавне регулювання
Габарити (ВхШхГ)
12.8x3.7x7.2 см
Вага
0.3 кг
Офіційний сайт
kica.pl
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити KiCA Jetfan 2S

Вентилятор портативний KiCA JetFan 2 Blue

Портативний вентилятор KiCA JetFan 2 Blue — це універсальний багатофункціональний пристрій, який поєднує потужність, компактн... щеість та зручність використання. Оснащений безщітковим двигуном, він досягає до 101 000 обертів на хвилину, забезпечуючи ефективне видування повітря та очищення. Завдяки регульованій швидкості можна точно налаштувати силу струменя відповідно до потреб. Вага
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 938 грн.

Вентилятор портативний KiCA JetFan 2 Gray

Портативний вентилятор KiCA JetFan 2 Gray — це багатофункціональний пристрій, який поєднує високу потужність з компактним диз... щеайном. Оснащений безщітковим двигуном, він досягає до 101 000 обертів на хвилину, забезпечуючи ефективне видування повітря та швидке висушування. Пристрій має регульовану швидкість, що дозволяє точно налаштовувати потужність відповідно до потреб користувача. В
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 505 грн.

Вентилятор портативний Kica Jetfan 2S Kit Blue

Компактний багатофункційний пристрій Kica Jetfan 2S Kit Blue поєднує потужний турбонаддув, пилососну головку з фільтром і нас... щеадки для надування, що робить його універсальним помічником для чистки електроніки, салону авто та надування матраців; при вазі 301 г і розмірах 129×72×37 мм він легко поміщається в кишені, розвиває швидкість вильоту повітря до 27,5 м/с і до 117000 об/хв у роторах, має
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 358 грн.

Вентилятор портативний KiCA JetFan 2 Green

Портативний вентилятор KiCA JetFan 2 Green — це багатофункціональний пристрій, який поєднує високоякісну потужність з компакт... щеністю та зручністю використання. Оснащений безщітковим двигуном, він досягає до 101 000 обертів на хвилину, забезпечуючи ефективне видування та всмоктування повітря. Завдяки регульованій потужності можна точно налаштувати силу струменя відповідно до потреб, що
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Вентилятор портативний KiCA JetFan 2 Red

Портативний вентилятор KiCA JetFan 2 Red — це багатофункціональний пристрій, який ідеально підходить для використання в поход... щеах, кемпінгах, на зйомках або вдома. Завдяки потужному безщітковому двигуну він досягає до 101 000 обертів на хвилину, забезпечуючи ефективне видування або всмоктування повітря. Легкий та компактний (вагою всього 302 г, розміром з смартфон), він зручно поміщується в
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 815 грн.
Відеоогляди