Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Комп'ютерні колонки   /   Kisonli

Комп'ютерні колонки Kisonli U-2500BT (31324)

Фото - Комп'ютерні колонки Kisonli U-2500BT
Відео 11Фото 5
Kisonli U-2500BT
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум65 дБ
Частотний діапазон20 – 18000 Гц
Сумарна потужність11 Вт
Фронт3 Вт/канал
Сабвуфер5 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
ФункціїBluetooth v 5.0
порт USB-A
кардридер
FM-приймач
регулювання ВЧ
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Живлення від USB порту
пульт ДКбездротовий
Регулятор гучностіспереду
Матеріал колонокпластик
Матеріал сабвуферапластик
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)65x80x70 мм
Розміри сабвуфера100x132x130 мм
Вага0.57 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Маркування виробника
31324

Стильна та багатофункціональна акустична система формату 2.1 з живленням від порту USB, вбудованим Bluetooth-модулем, SD-картридером, приймачем FM-діапазону та підтримкою кабельного аналогового підключення. Відрізняється ефектним зовнішнім дизайном у стилі High Tech, демократичною вартістю та наявністю бездротового комплектного пульта дистанційного керування. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року.

Належить до бюджетних акустичних рішень, які орієнтовані на економних користувачів. Складається з двох колонок-сателітів потужністю 3 Вт і невеликого сабвуфера потужністю 5 Вт, обладнаного передньою панеллю управління з портом USB для відтворення контенту з flash-накопичувачів. Легко та швидко підключається до ПК, ноутбука або miniPC за допомогою вбудованого кабелю з роз'ємом 3-pin miniJack 3.5mm. Живлення акустичної системи Kisonli U-2500BT забезпечує окреме підключення USB. Інтегрований контролер Bluetooth дозволяє організувати бездротове підключення для виведення звуку зі смартфонів, планшетів, мультимедійних приставок та SMART-телевізорів. Завдяки вбудованому підсилювачу забезпечує помірно гучне звучання, якого вистачить для робочого місця або невеликої кімнати.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kisonli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kisonli.

Купити Kisonli U-2500BT

Усі ціни 8 →

Kisonli U-2500BT

Відтворення аудіо/AUX, Bluetooth, USB, Кардрідер|Комплектація/Комп'ютерна акустика, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон|Р... щеоз'єми/AUX, Bluetooth, TF-рідер, USB|Особливості/З радіо|Регулювання ВЧ / НЧ/Ні|Мікрофон/Ні|Гарантійний термін/6 місяців|Bluetooth/Так|Бренд/Kisonli|Колір виробника/Чорний|Клас захисту/Ні|Матеріал корпусу/Пластик|Відношення сигнал/шум/Ні|Пульт ДУ/Так|Кількість динаміків/2 х 3 Вт + 1 x 5 Вт|Тип/2.0|Відтворення з карти пам'яті/Так|Вихідна потужність/11 Вт|Час роботи від акумулятора/Ні
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
699 грн.

Колонки Kisonli U-2500BT, 5W+2x3W, USB/TF/BT/FM/AUX, із сабвуфером, DC: 5V, Black, BOX, Q30

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
886 грн.

Комп'ютерні колонки 2.1 Kisonli U2500BT, Bluetooth, AUX, 5W+2x3W

Маркетплейс: MAUDAU  Stereo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
736 грн.

Kisonli Акустична система Kisonli U-2500BT Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

Акустична система Kisonli U-2500BT Black (YT31324)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
700 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Kisonli U-2500BT

Відеоогляди