Каталог   /   Спорт и активный отдых   /   Велосипеды и аксессуары   /   Аксессуары к велосипедам   /   Замки и блокираторы   /   KLS

Велозамок / блокиратор KLS Chainlock 4

Фото - Велозамок / блокиратор KLS Chainlock 4
Видео 1Фото 9
KLS Chainlock 4
Цвет
Тип
цепной
Тип замка
кодовый
Уровень защиты
5/10
Длина
1000 мм
Толщина сечения
4 мм
Вес
375 г
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2021
Кодовый замок на 4 цифры.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KLS 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KLS.
Как выбрать велозамокВелозамок — простой и действенный механизм для защиты велосипеда от кражи.

Купить KLS Chainlock 4

Замок цепь кодовый KLS Chainlock 4 black 4x1000 мм 8585019368638

KLS Chainlock 4 — это прочный цепной замок, предназначенный для надёжной защиты вашего велосипеда. Замок изготовлен из закалённой стали и имеет нейлоновое покрытие, которое защищает раму велосипеда от царапин и повреждений. Цилиндр замка защищён от взлома, сверления или распиливания, что делает его отличным выбором для дополнительной безопасност... ещеи. Особенности — KLS Chainlock 4: - Защита
VeloGO.com.uaС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
610 грн.

Велозамок з ланцюгом KLS Chainlock 4, 4x1000мм

Маркетплейс: Rozetka.ua  ForRider С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
641 грн.

Велозамок KLS Chainlock 4 ланцюговий кодовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ASB С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
625 грн.

Замок ланцюговий KLS Chainlock 4 (1085-8585019368638)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
671 грн.

Динамика цен на KLS Chainlock 4

Виглядає як надійний спосіб вберегти свій велосипед.
14 декабря 2024
Дістався мені у подарунок разом із велосипедом. Минулий власник віддавав багато всього разом з байком, бо з його слів він на свій вік вже наїздився, що як на мене дивно, якщо ти велосипедист, то це назавжди.

Щодо самого замку, в ділі ще не довелось протестувати, бо я свій байк на дворі не залишаю, треба в магазин, приїхав додому, поставив велосипед, сходив в магазин, все. Вибаче, але якщо у вас захотіли слямзити велосипед, то там жодний ціпок не допоможе. Можливо я помиляюсь, але на собі перевіряти не хочу, хоч і катаюсь на відносно дешевому велосипеді. Сам по собі ціпок важезний, явно кілька кіло важит, зовні він покрит щільною тканиною, щоб не псувати фарбу на рамі велика. Всередині ланки ціпка зробилені не з круглої сталі, а квадратної, що на думку розробника зробити їх міцними.

Загалом враження від замка що це добротна річ, яка дійсно може захистити велосипед у більшості випадків якщо правильно закріпити, проте не варто забувати, що у злодіїв цілий арсенал хитрощів та інструментів щоб дістатися бажаного, а саме чужої власності. Тому будьте уважні і запамятайте, що найкраще зброя проти зловмисника ваш розум.
Солідний важкий замок з ключами
Возити з собою лишні декілька кілограмів.
Reverse_rainпользуюсь KLS Chainlock 8 менее месяца
хороша модель, сподобалося
19 декабря 2025
KLS Chainlock 8 використовую як базовий захист для велосипеда, коли залишаю його біля магазину або на нетривалий час. По виконанню — зроблений добротно: важкий, масивний, відчувається як серйозна річ, а не іграшка. Усередині товста металева ланцюг, зверху — рукав із щільного текстилю, який добре захищає раму від подряпин.

Користуватися зручно, довжини вистачає, щоб нормально пристебнути велосипед до стійки чи огорожі. Замок виглядає надійно і викликає повагу, але я чудово розумію, що жоден ланцюг не дає 100% захисту — усе залежить від часу, інструменту і бажання зловмисника.

Як компроміс між вагою, зручністю і відчуттям безпеки — цілком адекватний варіант. Для повсякденного використання підходить, особливо якщо не залишати велосипед надовго без нагляду.
Виглядає якісно
Можливо трішки більши довжини не вистачає
Олександра Кпользуюсь KLS Chainlock 8 более года
Добавить отзыв

Модификации KLS Chainlock 4

Цены на KLS Chainlock 4
KLS Chainlock 4 от 610 грн.4 предложения
KLS Chainlock 6 от 940 грн.5 предложений
KLS Chainlock 8 от 1 010 грн.6 предложений
Видеообзоры