Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Офіс і банк   /   Знищувачі паперу (шредери)   /   Kobra

Знищувач паперу Kobra 270 TS HS

Фото - Знищувач паперу Kobra 270 TS HS
Kobra 270 TS HS
різання 0.8x9.5 ммрізання 3.8 мм
Рівень секретності (DIN 66399)
P-6
Тип різання
перехресна
Розміри фрагментів
0.8x9.5 мм
Ширина отвору
270 мм
Швидкість знищення
70 мм/с
Листів одна завантаження
10 шт. / (70 г/кв.м), 8 шт (80 г/кв.м) /
Ємність кошика
110 л
Потужність двигуна
460 Вт
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
безперервна робота
захист від перегріву
Транспортувальні ролики
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ВхШхГ)
880x530x430 мм
Вага
47 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kobra 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kobra.

Купити Kobra 270 TS HS

Знищувач документів Kobra 270 TS HS (0,8X9,5) (000013993)

Маркетплейс: Rozetka.ua  nk-groso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
91 708 грн.

Знищувач документів Kobra 270 TS HS+CD (0,8X9,5) (000015993)

Маркетплейс: Rozetka.ua  nk-groso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
100 292 грн.

Знищувач документів Kobra 270 TS HS+CD+AO (0,8X9,5) (000015992)

Маркетплейс: Rozetka.ua  nk-groso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
108 459 грн.

Динаміка цін на Kobra 270 TS HS

Модификації Kobra 270 TS HS

Ціни на Kobra 270 TS HS
Kobra 270 TS HS від 91 708 грн.3 пропозиції
Kobra 270 TS S4 від 63 617 грн.1 пропозиція