Powerbank Konfulon A25Q
Видео 1Фото 7 |
Konfulon A25Q |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Konfulon 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Konfulon.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Konfulon A25Q
Все цены 6 →Konfulon 910468 — Power bank Konfulon A25Q, 20000 мАг, 65 Вт, м'ятний, Qui | 1 600 грн. |
Power bank Konfulon A25Q, 20000 мАг, 65 Вт, білий, Power Delivery (PD), pa | 1 120 грн. |
Konfulon A25Q 20000mAh 65W PD/QC Mint | 1 292 грн. |
Konfulon 910467 — Power bank Konfulon A25Q, 20000 мАг, 65 Вт, білий, Power | 1 600 грн. |
Power bank Konfulon A25Q, 20000 мАг, 65 Вт, м'ятний, Power Delivery (PD), | 1 120 грн. |
Konfulon A25Q 20000mAh 65W PD/QC White | 1 292 грн. |
Замовляв на сайті all-spares.ua . Незнаю, можливо це мені так непощастило, але павербанк прийшов несправний (або це підробка). Кнопка залипла, коли поставив на зарядку павербанк на секунду показало заряд 180%, але потім змінилось на 100. Коли поставив телефон на зарядку від павербанка, зарядка розпочалась, але після 10 секунд сама перестала заряджати. Не рекомендую Дизайн Залипла кнопка, після 10 секунд заряджання зарядка просто припиняється secvent: пользуюсь Konfulon A25Q менее месяца |
Брав в Планеті запчастин на Prom з доставкою на точку видачі Rozetka.
В комплекті йде кабель USB-A → USB-C. Приємний на дотик пластик, мінімалістичний дизайн, на нижньому боці є технічна інформація. Ємності вистачає на 3 повних швидких зарядки Pixel 4a (3000mAh), і ще лишається 4-8%. Кому це може бути мало, беріть павер з більшою ємністю. Заряджає два девайса одночасно швидкою зарядкою (USB-C PD 45W, USB-A QC 22.5W), або один, наприклад, ноутбук (USB-C PD 65W перевіряв на ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA). Було б чудово мати два Type-C PD 65W — один на вхід, аби заряджати сам павер, інший на вихід, аби можна було підключити його як UPS для ноута. А так, в режимі UPS ти матимеш на виході тільки два USB-A на 22.5W :( Також всім рекомендую подивитися детальний огляд цього павербанку від Едельвейсу на YT. + Швидка зарядка самого павербанка (80% за годину)
+ UPS режим + Підтримка багатьох протоколів зарядки + Є мінімалістичний дисплей + Відносно низька температура при навантаженні - В UPS режимі на виході тільки USB-A 22.5W
- Корпус легко збирає відбитки пальців та подряпини Valentine: пользуюсь Konfulon A25Q несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →