Каталог   /   Фототехника   /   Оптические приборы   /   Телескопы   /   Konus

Телескоп Konus Konuspace-6

Фото - Телескоп Konus Konuspace-6
Konus Konuspace-6
Основное
Конструкциялинзовый (рефракторы)
Тип монтировкиазимутальная
Характеристики
Диаметр объектива60 мм
Фокусное расстояние800 мм
Макс. полезное увеличение120 x
Макс. разрешающее увеличение90 x
Мин. увеличение9 x
Светосила1/13.3
Проницающая способность11.4 зв.вел
Разрешающая способность (Dawes)1.9 угл.сек
Разрешающая способность (Rayleigh)2.33 угл.сек
Дополнительно
Искательоптический / 5x24 /
Фокусерреечный
Окуляры20 мм, 8 мм
Посадочный диаметр окуляра0.96 "
Диагональное зеркало
Общее
Крепление трубыкрепежные винты
Высота штатива116 см
Общий вес2.5 кг
Дата добавления на E-Katalogмарт 2015
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Konus 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Konus.

Купить Konus Konuspace-6

Все цены 9 →

Телескоп Konuspace-6.D.60/F.800

Купити Телескоп KONUS KONUSPACE-6 означає вибрати рефрактор початкового рівня з діаметром труби 60 мм, фокусною відстанню 800... ещемм і максимальним корисним збільшенням 120 x. Азімутальне монтування. У комплекті: Місячний фільтр, Карта Місяця та зоряного неба
Teleskopi.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 980 грн.

Телескоп KONUS KONUSPACE-6 60/800 AZ 1743

Телескоп Konus KONUSPACE-6 — 60-мм рефрактор початкового рівня. Відмінний вибір для вивчення зоряного неба. Має багату компле... ещектацію з безліччю аксесуарів. Технічні характеристики: Оптична конструкція: рефрактор Збільшення: 40x, 100x Діаметр об'єктива: 60 мм Фокусна відстань: 800 мм Окуляр 1: H8 мм (збільшення 100x), Гюйгенса, діаметр 24.5 мм Окуляр 2: H20 мм (збільшення 40x), Гюйгенса, діаметр 24.5 мм
Kram-market.com.uaС нами 2 года
(Львов)
Пожаловаться
4 584 грн.

Телескоп KONUS KONUSPACE-6 60/800 AZ + Безкоштовна доставка

Телескоп Konus KONUSPACE-6 — 60-мм рефрактор початкового рівня. Відмінний вибір для вивчення зоряного неба. Має багату к... ещеомплектацію з безліччю аксесуарів. Технічні характеристики: - Оптична конструкція: рефрактор - Збільшення: 40x, 100x - Діаметр об'єктива: 60 мм - Фокусна відстань: 800 мм - Окуляр 1: H8 мм (збільшення 100x), Гюйгенса, діаметр 24.5 мм - Окуляр 2: H20 мм (збільшення 40x),
Dinastiya.com.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться

Телескоп KONUS KONUSPACE-6 60/800 AZ (Безкоштовна доставка) B393

Телескоп Konus KONUSPACE-6 — 60-мм рефрактор початкового рівня. Відмінний вибір для вивчення зоряного неба. Має багату комп... ещелектацію з безліччю аксесуарів. Технічні характеристики: - Оптична конструкція: рефрактор - Збільшення: 40x, 100x - Діаметр об'єктива: 60 мм - Фокусна відстань: 800 мм - Окуляр 1: H8 мм (збільшення 100x), Гюйгенса, діаметр 24.5 мм - Окуляр 2: H20 мм (збільшення 40x), Гюйгенса, діаметр
Boom-ua.comС нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться

Телескоп Konuspace-6 (775994)

Телескоп Konus KONUSPACE-6 — 60-мм рефрактор початкового рівня. Відмінний вибір для вивчення зоряного неба. Має багату компле... ещектацію з безліччю аксесуарів. KONUSPACE-6 встановлюється на альтазимутальне монтування на двосекційному повнорозмірному штативі. Прекрасно підходить для спостереження за яскравими небесними об'єктами — Місяцем і планетами. За допомогою діагонального дзеркала також
Clever-market.com.uaС нами 1 год
(Одесса)
Пожаловаться
4 399 грн.
eще 4 предложения

Динамика цен на Konus Konuspace-6