Сковорода Krauff Hamburg 25-45-155 20 см
![]() |
Krauff Hamburg 25-45-155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Hamburg 25-45-155 20 см
Krauff 20 см (25-45-155) 20см(25-45-155) | 675 грн. |
| 675 грн. |
| 720 грн. |
Модификації Krauff Hamburg 25-45-155
| Ціни на Krauff Hamburg 25-45-155 |
|---|---|---|---|---|
| Krauff Hamburg 25-45-155 20 см | від 675 грн. | 3 пропозиції | ||
| Krauff Hamburg 25-45-156 24 см | від 795 грн. | 4 пропозиції | ||
| Krauff Hamburg 25-45-157 26 см | від 959 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →