Каструля Bravo Chef BC-2001-22
Фото 5 |
Bravo Chef BC-2001-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-2001-22
Усі ціни 13 →Каструля Bravo Chef 22 см 4.35 л (BC-2001-22) | 837 грн. |
Кастрюля Bravo Chef 22 см 4.35 л (BC-2001-22) | 837 грн. |
Кастрюля BRAVO CHEF 22 см (4.35 л) с крышкой (BC-2001-22) BC-2001-22 | 795 грн. |
Каструля Bravo Chef 4.35 л (BC-2001-22) BC-2001-22 | 704 грн. |
Bravo Chef BC-2001-22 | 880 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bravo Chef BC-2001-22
Ціни на Bravo Chef BC-2001-22 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-2001-16 | від 604 грн. | 1 пропозиція | ||
Bravo Chef BC-2001-18 | від 594 грн. | 14 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2001-20 | від 585 грн. | 13 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2001-22 | від 620 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →